Miniatura

Nieruchomości
mieszkaniowe

Doradztwo na każdym etapie: Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne dla deweloperów mieszkaniowych na każdym etapie inwestycji. Pomagamy naszym klientom w nabyciu gruntu, wypracowaniu najbardziej optymalnej struktury JV, przygotowaniu dokumentacji, w tym prospektów, wzorów umów rezerwacyjnych i deweloperskich, reprezentujemy ich przed organami administracji publicznej oraz udzielamy porad prawnych (i nie tylko) w zakresie całego procesu budowy i sprzedaży zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych (PRS) oraz przy rozwiązywaniu wszelkich problemów, które mogą się pojawić w toku procesu budowlanego lub sprzedaży.

Bezpieczeństwo Twojej inwestycji: DPPA to gwarancja bezpieczeństwa. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie wypracować takie rozwiązania prawne, które najlepiej chronią Twoje interesy, na każdym etapie inwestycji.
Najlepsze rozwiązania dla Twojej inwestycji: Oferujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej inwestycji i nie ograniczamy się w tym zakresie tylko do doradztwa prawnego. Korzystając z naszego doświadczenia związanego z inwestycjami mieszkaniowymi jak i przenosząc na grunt inwestycji mieszkaniowych nasze szerokie doświadczenia z innych branży rynku nieruchomościowego możemy pomóc Ci w wypracowaniu nieszablonowych rozwiązań idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb.